Aktualizace Úvod k projektu Projekt Ancient Arrow ACIO Rozhovory a kniha Poznámky novinářky Tvůrci křídel

Aktualizace

Aktualizace informací

Signál WOW - vesmírná depeše rozluštěna

Romulovi potomci a jejich metody

Odkazy na příbuznou tématiku

 

Sága rodu Bocků - úvodní informace

Kdo jsou ty společnosti...?

??? OLIN na obzoru ???

Magazín NEXUS a Tvůrci křídel

Webmaster promluvil
Lucent technologies & Bell Labs

 

Úvodní stránka

Domů

Rekapitulace a poděkování

Kdo jsou ty společnosti...?

Vážení přátelé,

před časem jsem hledal určité odpovědi na otázky kolem pozadí informacích o Tvůrcích křídel. Dostal jsem pak od přítele v příloze tento dopis, který je zveřejněn v angličtině na serveru www.purola.iwarp.com. Mluví se v něm o společnostech, které připomíná Dr. Neruda v třetím interview a v dostupné části knihy "WingMakers - Project Ancient Arrow". (Mimochodem - kniha ještě není přeložena do češtiny, pozn. webmastera.)

Myslím, že těchto pár vět obsahuje ohromný potenciál informací, který si každý z nás může více, či méně ověřit. Dopis napsal pan Sean Morton, který pracuje jako novinář v Delfi Associates Newsletter, webmasterovi stránek www.purola.iwarp.com. Dopis uvádím v nezkráceném znění.


Zvědavost vzbuzující paleta informací od novináře Seana Davida Mortona

"Vážený Jeremy,

Dr. Neruda v přepisech interview a také v první knize říkal o mnohých organizacích. Udělal jsem si jejich seznam a chci ti říct, co jsem našel.

Firma CONNECTION TECHNOLOGIES: Mají prezentaci na www.connectech.com. Prodávají různé díly, dráty, stroje. Jsou něco jako předsunutý sklad pro NSA, přesně, jak řekl Neruda. Zabývají se hlavně neobvyklými leteckými konstrukcemi, ale slouží také jako sklad pro některé větší obchody se zbraněmi s Izraelem, Čínou a Islámskými a africkými státy.

Společnost OMNIGON: Neruda říkal, že byli zásobováni různými mimozemskými technologiemi, v první řadě systémem mimozemských matematických algoritmů, které by mohly zvýšit rychlost internetových přenosů dat o více jak 10.000 %. Říkal, že OMNIGON by měla být přední společností pro zavádění velké části technologií ACIO do světa. Tu společnost jsem našel v Carlsbadu, v Kalifornii a poslal jsem jim předběžnou žádost o sdělení možností investování v jejich společnosti. Při nákupu majetku v celkové hodnotě nejméně 100.000 USD dostanete akcii za 6 USD. Vyžádal jsem si informace a investiční portfolio. A zjistil jsem, že tito lidé tvoří strašidelné ústředí! Elaine Giffordová, se kterou jsem mluvil, byla ředitelkou oddělení Zahraniční komunikace nějakých 28 let! Její manžel, který je jedním z jejich vědců, pracoval pro National Reconnection Office asi 20 let (NRO - což znamená, že byl v AREA 51). Jejich správní rada je plná lidí, kteří se podíleli na různých utajených a nelegálních operacích po celém světě.

Po tom, co jsem se o nich zmínil v našem "DELPHI ASSOCIATES NEWSLETTER", dostal jsem od jejich právníků dopis, abych okamžitě přestal a zdržel se psaní o nich... a to jsem se pouze o nich zmínil, jako o příležitosti k investicím. Je to záhada, vzhledem k tomu, že je to společnost jako každá jiná, která se prodejem akcií snaží sehnat peníze.

Společnost CELTERRA je pobočkou OMNIGONu. Vyvinula velice pokročilou formu umělé počítačové inteligence, kterou nazvali "PROPH-IT". Systém PROPH-IT propojuje dohromady četné globální systémy do sítě z optických vláken, které jsou právě nyní pokládány, a které budou propojovat firmy napříč zeměkouli a to pomocí úplně nové informační technologie!

INCUNABULA: Je to stránka, která si vede skutečně zajímavě. Tento termín jsem poprvé slyšel před asi dvaceti lety ve vysokých zpravodajských kruzích. Moje rodina byla velice vojenská, a mám dva strýce, kteří pracovali v INTELu pro Válečné námořnictvo a Námořní Armádní sbory. Také pořád udržuji určité kontakty na vysoké úrovni uvnitř MI-6, neboli Britského INTELu. Byl jsem ohromen, když jsem četl, že toto Neruda použil ve svých materiálech o Wingmakers. Nikdy bych si nepomyslel, že by kdokoliv měl přístup k informacím na této úrovni. INCUNABULA je supertajné soukromé kódové označení něčeho, co se veřejně jmenuje BILDERBERGERS, což znamená označení nesmírně bohaté královské kliky, která dostala svůj název podle své schůzky v hotelu Bilderberg v Baden-Badenu v Německu v roce 1953. Byla to skupina královského původu, kterou započal princ Barnhard Nizozemský.
Slovo "Incunabula" znamená v překladu "Hnízdo hadů", v latině doslovně "Brloh zmijí", slova, která Ježíš použil na své nepřátele. Tito lidé se schází každý rok, aby ovládali politiku světa.

"The Nereus Syndicate": Neruda říká, že jsou to hlavně finančníci, kteří používali technologie ovlivňování počasí pro manipulaci světovými trhy. Společnost existuje pod tímto označením. Zdá se, že je to bankovní kartel, který buďto pracuje ve spojení, anebo někdy proti INCUNABULE. Vše, co vím je, že mají kvartální schůze s vysoce postavenými finančníky.

Těch společností je tam daleko více! Ale připozdívá se. Původně jsem si myslel, že materiál o Tvůrcích křídel by mohl být velice dobře zpracovaným podvodem. Ale po tom, co jsem provedl výzkum a zjišťování těch společností, které Dr. Jamisson Neruda zmiňoval ve třetím interview a v nové knize, jsem přesvědčen, že je to pravda! A jestliže je to podvod, pak ten, kdo to provedl, má velice přesné informace na velmi vysoké úrovni!

Klidně použijte tyto informace, pro jakékoliv účely!

vše nejlepší

Sean David Morton Výzkumný ústav proroctví
nakladatelé DELPHI ASSOCIATES NEWSLETTER
2207 Hermosa Ave.
Hermosa Beach, CA, 90254 
888-452-7999 24 24 hour on line"

Webmaster

Naposled upraveno: 16. září 2007