Aktualizace Úvod k projektu Projekt Ancient Arrow ACIO Rozhovory a kniha Poznámky novinářky Tvůrci křídel

Přepisy rozhovorů s Dr. Andersonem

Úvodní informace

První rozhovor

Druhý rozhovor

Třetí rozhovor

Čtvrtý rozhovor - první část

 

Kniha "Tvůrci křídel - projekt Ancient Arrow" - první část

 

Úvodní informace k rozhovorům...

V této části najdete tři z pěti rozhovorů vedených mezi Annou a Dr. Andersonem, (neboli mezi Sarah a Dr. Jamissonem Nerudou, jak jsou nazýváni ve třetím rozhovoru), v prosinci 1997, kdy byla Anna prvně kontaktována ohledně objevu časové schrány WingMakers. Toto je přesný opis záznamu několika interview, který pořídila Anna a je to snad nejlepší cesta k pochopení povahy objevu a jeho důsledků.

Zřejmé je, že všechna ta jména jsou pseudonymy, jenž byly použity k prezentaci těchto materiálů. Skupina kolem Tvůrců křídel z pochopitelných důvodů nadále zůstává v anonymitě. Jména "Sarah" a "Dr. Jamisson Neruda" jsou poprvé použita ve třetím rozhovoru, možná v souvislosti s tichým zveřejněním části slibované knihy s názvem "WingMakers". Tady je jméno "Dr. Neruda" použito v souvislosti s vědcem, jenž se dá ztotožnit s "Dr. Andersonem v prvních dvou rozhovorech.

Podstatným faktem zůstává, že obsah třetího rozhovoru nadále rozvíjí filosofický základ, obsažený v základní informaci o Tvůrcích, jenž je vhodně doplněn fabulárním pozadím.

Přes bouřlivou změť názorů, kterou je možno na internetu vysledovat na různých stránkách a konferencích, zůstává nesporným faktem, že informace, doložené na stránkách Tvůrců mají schopnost jakoby předávat informace ve vícero úrovních pochopení. Ne každý však dokáže tyto informace vědomě z textu získat.


Webmaster

Naposled upraveno: 18. června 2004