Aktualizace Úvod k projektu Projekt Ancient Arrow ACIO Rozhovory a kniha Poznámky novinářky Tvůrci křídel

Kniha "WingMakers - The Project Ancient Arrow"

Úvodní informace

Prolog

Úvod

1 Objev v poušti

2 Domovská základna

3 Mimozemská časová schrána

4 ZEMI

5 Odhalení

6 Centrální rasa

7 Nesoulad

8 Svrchovaná jednota

Domů

 

Úvod

 

Úvod

V roce 1948, několik pádů neidentifikovaných létajících objektů způsobilo, že byl stanoven zvláštní rozpočet Národní Bezpečnostní Agentury Spojených států[i], pro založení nové organizace uvnitř její jednolité struktury, zodpovědné za zabezpečení, ochranu a analýzu technologií získaných ze spadlých lodí. Tato organizace dostala název Advanced Contact Inteligence Organization[ii] a byla vytvořena jako utajené oddělení NSA. Získala pochybnou pověst jako nejtajnější ze všech výzkumných laboratoří, které spadaly pod vládu Spojených států.

Tato těžce opevněná a tajemná složka byla založena v náhorní pustině poblíž Palm Springs v Kalifornii a hostila špičkové vědce z vládních laboratoří, které již podléhaly bezpečnostním stupňům utajení.

„Imperativ ET“, jak byl nazýván v roce 1950, se považoval za věc ohromného významu pro národní bezpečnost Spojených států a potažmo celé planety. ACIO byla pověřena analýzou získaných cizích technologií, naváděcích systémů, radarů, bojových plánů, dohledu a komunikací za účelem ovládnutí válečných oblastí a špionáže.

V roce 1950 bylo objeveno několik mimozemských lodí i s živými mimozemšťany. Tyto incidenty se vyskytly nejenom ve Spojených státech, ale také v Sovětském svazu a Jižní Americe. Při jednom takovém incidentu, skvělý znalec elektrotechniky Paulo Neruda vymontoval některé z navigačních přístrojů z havarované mimozemské lodi a úspěšně vyjednal vstup do ACIO výměnou za vydání lodě.

Paulo Neruda a jeho čtyřletý syn Jamisson, se stali americkými občany v roce 1954. Neruda senior se stal ředitelem vysoké úrovně v ACIO, než zemřel v roce 1977. Jeho syn, Jamisson, vstoupil do ACIO krátce po otcově smrti a stal se z něho přední odborník v lingvistice a šifrovacích technologiích.

Neruda junior byl géniem v jazycích - počítačových, mimozemských, i lidských. ACIO považovala jeho dar za nezbytný při interakci s mimozemskou inteligencí.

Objevy živých mimozemšťanů v roce 1950 vytvořily pro ACIO nový typ činnosti. Kontakt s mimozemšťany známými jako Zeta Reticuli a Corteum vyústil v založení Programu transferu technologií[iii].

Výměnou za určitá privilegia poskytnutá vládou Spojených států a jinými vládami, tyto mimozemské rasy poskytly ACIO určité vybrané technologie.

ACIO se stala zásobárnou a „účetním střediskem“ těchto technologií, jenž vznikly z dohod s mimozemšťany Zeta Reticuli[iv] a Corteem[v].

Činnost ACIO se rozšiřovala za účelem jejich vyvíjení ve směru užitečných nevojenských aplikací, které byly postupně šířeny do soukromého a veřejného sektoru. Jako příklad transferu technologií od mimozemšťanů Zeta Reticuli a Cortea je možno uvést takové aplikace, jako například integrované obvody nebo laser.[i] National Security Agency, NSA

[ii] ACIO, Zpravodajská agentura předsunutých kontaktů

[iii] angl. „Technology Transfer Program“, TTP

[iv] mimozemšťané Zeta Reticuli, neboli „šediváci“ angl. „The Greys“

[v] Corteum – rasa humanoidních bytostí, se kterými spolupracují utajované složky NSA, zejména ACIO a Labyrinth Group.


Webmaster

Naposled upraveno: 18. června 2004